Riccardo Rivoli Rose sledestoel – Klassiek design en vakmanschap
- Ontwerp: Riccardo Rivoli
- Materiaal: Echt rundsleder, zitting is in geschuimd polyurethaan, rugleuning in gefineerd essenhout
- Maten :B. 58 x D. 61 x H. 87 cm Armleuningen H. 65 - 69 cm
- Zitmaten: 46,5cm
Deze wachtkamerstoelen zijn afgewerkt met luxe echt rundsleder en een rugleuning van verfijnd gefineerd essenhout. De Rose stoel is de perfecte keuze voor elk interieur, en past goed bij de Rose vergaderstoel en de Rose directiestoel, die in dezelfde premium materialen zijn afgewerkt.
De ROSE collectie omvat stoelen en krukken, gemaakt van beuken multiplex met een fineerlaag van hout. De stoel is volledig gestoffeerd met lederen bekleding naar keuze.
De Rose stoel is een eerbetoon aan de ingetogen stijl van het midden-eeuwse design. Verkrijgbaar in geborsteld essenhout, onderscheidt de Rose stoel zich door de uniek gepositioneerde armleuning die naar achteren uitsteekt, wat een eigentijdse uitstraling geeft en tegelijkertijd de vloeiende silhoutte behoudt. Rose belichaamt vakmanschap, zichtbaar in de gedetailleerde afwerking die met passie en precisie is uitgevoerd, zodat deze stoel zich moeiteloos in elk interieur en stijl voegt.
Oorspronkelijk ontworpen als wachtkamerstoel, heeft de Rose stoel zich inmiddels bewezen als een veelzijdige keuze in de horeca, restaurants, vergaderzalen en zelfs als eetkamerstoel. Het goed gevormde zitkussen heeft een vaste bekleding in diverse kleuren leer, die mooi contrasteert met de houten rugleuning.
Bij Riccardo Rivoli kunt u al onze stoelen, barkrukken en zetels zelf samenstellen in verschillende kleuren, stoffen of natuurlijke houtsoorten. Neem contact met ons op via het icoon 'Vraag ons u op te bellen', en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Riccardo Rivoli is de nieuwste ontdekking van Brand New Office! Dit nieuwe jonge trendy merk is gespecialiseerd in zitmeubelen gaande van stoelen, bureaustoelen, vergaderstoelen, barkrukken maar ook Horeca-stoelen of ruime en ergonomische stoelen of zetels voor rusthuizen. Riccardo Rivoli verdeelt dan ook design meubelen voor zowel in de privésector als in de publieke sectoren. Alle stoffen die we gebruiken voor hun design stoelen zijn brandvertragend! De Riccardo Rivali producten hebben een juiste combinatie tussen ambacht en industrie en zijn voor 100% 'made in Italy'! Ons doel is om producten aan te bieden, die door hun functionaliteit: veilig, duurzaam en comfortabel zijn, omwille van hun esthethiek: eenvoudig maar geraffineerd zijn. De bekendste modellen zijn Riccardo Rivoli Marlène, Sgaby, Pantarei, Stella en Rose.